TLM2ADR051FTD
MFR.Part #
TLM2ADR051FTD
JLCPCB Part #
C1705988
Description
250mW 51mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS