CRGH2512F140R
MFR.Part #
CRGH2512F140R
JLCPCB Part #
C4319612
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS