ERJ-1TNF1470U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1470U
JLCPCB Part #
C2147276
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS