CRGH2512F14R
MFR.Part #
CRGH2512F14R
JLCPCB Part #
C4316744
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS