RT2512FKE073K9L
MFR.Part #
RT2512FKE073K9L
JLCPCB Part #
C2141953
Description
-55℃~+125℃ 200V 3.9kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS