CRGH2512F140K
MFR.Part #
CRGH2512F140K
JLCPCB Part #
C4279069
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS