CRGH2010F78R7
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F78R7
JLCPCB Part #
C4260183
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS