CRGH2010J10M
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010J10M
JLCPCB Part #
C2135326
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS