CRGH2010F28R7
MFR.Part #
CRGH2010F28R7
JLCPCB Part #
C2145978
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 28.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS