CRGH2010F78K7
MFR.Part #
CRGH2010F78K7
JLCPCB Part #
C2145596
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS