CRGH2010F18K7
MFR.Part #
CRGH2010F18K7
JLCPCB Part #
C1694450
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS