RQ73C1J118RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J118RBTD
JLCPCB Part #
C2083726
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 150mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS