ERJ-S1DJ330U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ330U
JLCPCB Part #
C3981644
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS