CRGH2010F649K
MFR.Part #
CRGH2010F649K
JLCPCB Part #
C2148293
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS