CRGH2010F619K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F619K
JLCPCB Part #
C4205515
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS