HV732HRTTE914G
MFR.Part #
HV732HRTTE914G
JLCPCB Part #
C6576560
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS