CRGH2010F4K99
MFR.Part #
CRGH2010F4K99
JLCPCB Part #
C3937137
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS