Y162762K0000B9W
MFR.Part #
Y162762K0000B9W
JLCPCB Part #
C4330214
Description
-55℃~+150℃ 500mW 62kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS