RP73D2A402RBTG
MFR.Part #
RP73D2A402RBTG
JLCPCB Part #
C3930442
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS