CRGH2010F49K9
MFR.Part #
CRGH2010F49K9
JLCPCB Part #
C4326037
Description
-55℃~+155℃ 1W 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS