CRGH1206J8K2
MFR.Part #
CRGH1206J8K2
JLCPCB Part #
C2102972
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS