RQ73C1E9K76BTD
MFR.Part #
RQ73C1E9K76BTD
JLCPCB Part #
C2095285
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS