RN73R2BTTD1721B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1721B50
JLCPCB Part #
C4271633
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS