CRGH1206J82K
MFR.Part #
CRGH1206J82K
JLCPCB Part #
C2102915
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS