H8140RDZA
MFR.Part #
H8140RDZA
JLCPCB Part #
C1405676
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS