CRGH1206J6K2
MFR.Part #
CRGH1206J6K2
JLCPCB Part #
C2103001
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS