CRGH1206J62R
MFR.Part #
CRGH1206J62R
JLCPCB Part #
C2122229
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS