CRGH1206J12R
MFR.Part #
CRGH1206J12R
JLCPCB Part #
C4068203
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS