CRGH1206J62K
MFR.Part #
CRGH1206J62K
JLCPCB Part #
C2103232
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS