RN73R2BTTD64R9D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD64R9D10
JLCPCB Part #
C2559236
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS