CRGV1206F150K
MFR.Part #
CRGV1206F150K
JLCPCB Part #
C4209505
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS