CRGH1206J68R
MFR.Part #
CRGH1206J68R
JLCPCB Part #
C2103846
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS