CRGH1206J620K
MFR.Part #
CRGH1206J620K
JLCPCB Part #
C2103193
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS