CPF0603B24R9E
MFR.Part #
CPF0603B24R9E
JLCPCB Part #
C4344521
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS