CRGH1206F51K1
MFR.Part #
CRGH1206F51K1
JLCPCB Part #
C2107997
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS