RT1206BRB07402KL
MFR.Part #
RT1206BRB07402KL
JLCPCB Part #
C869751
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS