CRGH1206J220K
MFR.Part #
CRGH1206J220K
JLCPCB Part #
C2103066
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS