CRGH1206J680K
MFR.Part #
CRGH1206J680K
JLCPCB Part #
C2103177
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS