CRGH1206J510R
MFR.Part #
CRGH1206J510R
JLCPCB Part #
C2104047
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS