CRGH1206J150R
MFR.Part #
CRGH1206J150R
JLCPCB Part #
C2103812
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS