CRGH1206J110R
MFR.Part #
CRGH1206J110R
JLCPCB Part #
C2103825
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS