CRGH1206J560R
MFR.Part #
CRGH1206J560R
JLCPCB Part #
C4129100
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS