CRGH1206J3R3
MFR.Part #
CRGH1206J3R3
JLCPCB Part #
C4140601
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS