CRGH1206J470R
MFR.Part #
CRGH1206J470R
JLCPCB Part #
C2104243
Description
-55℃~+155℃ 200V 470Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS