CPF1206B2R32E
MFR.Part #
CPF1206B2R32E
JLCPCB Part #
C4271450
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS