CRGH1206J1R3
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206J1R3
JLCPCB Part #
C2105174
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS