CRGH1206J3R9
MFR.Part #
CRGH1206J3R9
JLCPCB Part #
C4348578
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS