CRGH0603J680K
MFR.Part #
CRGH0603J680K
JLCPCB Part #
C4180790
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS