CRGH1206F9K76
MFR.Part #
CRGH1206F9K76
JLCPCB Part #
C2107895
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS