CRGH2512F9K09
MFR.Part #
CRGH2512F9K09
JLCPCB Part #
C1706084
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS